تیر ۲۵, ۱۳۹۷

گرشاسپ – گرز ثریت

گرشاسپ – گرز ثریت

گرشاسپ – گرز ثریت، یک بازی اکشن سوم شخص است و روند کلی بازی بر اساس پیکارهای پهلوان اصلی بازی گرشاسپ و رویارویی او با نیروهای اهریمنی می باشد.گرشاسپ – گرز ثریت


 "گرشاسپ – گرز ثریت" را می‌توان اولین بازی رایانه‌ای نسبتا موفق ایرانی نام برد. این بازی با توجه به کیفیت خوبش، توانست به بازارهای جهانی نیز راه یابد.

داستان کلی بازی :

پس از به زنجیر کشیده شدن ضحاک بدست فریدون و پیروزی نیروهای نور بر سپاه تاریکی ، زمان زیادی به طول نیانجامید که جای جای آن سرزمین پهناور را دیوها تسخیر کرده و هرکدام برای خود فرمانروایی پدید آوردند و راه نیروهای اهریمنی را پی گرفتند و به آزار و اذیت انسانها و اهوراهای سپاه نور پرداختند.

 گرشاسپ پهلوان به دنبال انتقام خون برادرش به سوی دژ هیتاسپ روانه می شود و در این مسیر متوجه می شود که در یورش هیتاسپ و یارانش به سیاوشگرد اتفاق بسیار مهمتری افتاده است و اراده و شجاعت گرشاسپ سرنوشتی بزر گ را رقم خواهد زد

بازی دارای چهار بخش اصلی است که هرکدام دارای یک غول آخر است دهکده ، جنگل ، کوهستان و دژ هیتاسب چهار منطقه اصلی بازی هستند.البته این مراحل کاملاً به هم پیوسته هستند.

داستان توسط یک راوی حکایت می شود و بخش هایی از آن در دل بازی توسط میان پرده هایی از جنس بازی که با کیفیت بالاتری نمایش داده می شود ، تعریف می شود.

از عناصر بازی گرشاسپ – گرز ثریت می توان به حل معما و مبارزات تن به تن و کشف فضاهای سرزمین خونیراث و … اشاره کرد.  بازی به ۵  زبان فارسی، انگلیسی، آلمانی، روسی و لهستانی دوبله شده است .

جهت خرید بازی گرشاسپ – گرز ثریت به فروشگاه تک سبد مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code