تیر ۲۵, ۱۳۹۷

کیت روبات آدم آهنی

کیت روبات آدم آهنی

کیت روبات آدم آهنی , یکی اسباب بازی زیبا و کاربردی در جهت افزایش استعداد و خلاقیت کودکان می باشد که توسط شرکت کودکان خلاق تهیه و تنظیم شده است .


محصول آموزشی کیت روبات آدم آهنی باعث شکوفا شدن خلاقیت و ابتکار و مهارت دستی و فکری کودکان شما خواهد شد.

این روبات تبدیل شونده به نام T3 نیز با بهره گیری از انرژی خورشید، لحظات خوشی را برای شما رقم خواهد زد. به محض اینکه شما قطعات آن را به هم متصل کنید می توانید آن را به یک تانک،‌ عقرب و یا آدم آهنی تبدیل کنید

با توجه به خورشیدی بودن این روبات ، در هر سه حالت هیچ نیازی به باتری ندارد و تنها به تابش مستقیم خورشید نیازمند است. این موضوع به این معنی نیست که شب ها نمی توانید با این روبات سرگرم شوید بلکه برای شارژ پنل خورشیدی آن، یک لامپ هالوژنی ۵۰ وات نیز کفایت می کند. البته انتظار نداشته باشید روبات ما در هوای ابری، سایه و کم نور یا زیر نور فلورسنت هم کار کند

این کیت روبات آدم آهنی از ۷۰ قطعه تشکیل شده است که شامل اجزای مکانیکی، پلاستیکی و برچسب های کاغذی می باشد.

بازی کیت روبات آدم آهنی جهت افزایش قدرت خلاقیت و بالا بردن استعداد های در کودکان بسیار مفید و مناسب می باشد. این بازی به تمامی پدران و مادران که دغدغه خلاقیت وکشف استعداد در فرزندان خود را دارند توصیه می شود.

علاقه مندان می توانند جهت تهیه بازی کیت روبات آدم آهنی با قیمت ۲۳۰۰۰ تومان به فروشگاه اینترنتی کودکان خلاق مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code