مرداد ۲۸, ۱۳۹۷

کتاب همه باید بدانند

کتاب همه باید بدانند

کتاب همه باید بدانند به تبین معارف اسلامی در شش فصل خدا شناسی ، نبوت ، امامت ، معاد ، اخلاق ، فروع دین و در سه محور اصلی عقاید اخلاق و فروع دین  توسط آیت الله ابراهیم امینی تدوین شده است.

کتاب همه باید بدانند


در بخشی از کتاب آمده است :روح پاک وبی آلایش جوان و نوجان پذیرش هر بذر اندیشه و عقیده ای را دارد اگر این صفحه پاک را غبار غفلت یا ضلالت بگیرد، رهیافتى جز سقوط در برهوت انحراف و گناه نخواهد داشت. بیان علمى ارزش‌هاى اخلاقى و اصول اعتقادى و احکام دین براى این قشر، آنان را بر سبیل هدایت رهنمون مى‌کند و زنگارهاى غفلت و جهالت را از روح سبز آنان مى‌زداید.

هدف از زندگی ،اهمیت تفکر در شناختن مسیر بندگی،نحوه استفاده از اعتقادات رادر زندگی به صورت عملی ،پیرامون ایمان و درجات مومن،ویژگی یک شخص منتظر ظهور ……..و خیلی از مسائل اعتقادی رامی توان در کتاب جستجو کرد.

بخش اول این کتاب به عقاید و اموری که به فکر و عقل انسان مربوط است و بخش دوم به اخلاق، یعنی موضوعاتی که مربوط به نفس و عواطف انسانی است می پردازد.

همچنین در بخش سوم کتاب همه باید بدانند موضوع فروع دین، یعنی وظایف و دستورهای علمی که مربوط به تن انسان است، بررسی شده است.

کتاب همه باید بدانندهمه باید بدانند چشم اندازی به حکومت حضرت مهدی (عج)جهان تاریک (شناخت و نقد فرقه شیطان پرستی )حیات پس از مرگ و آنچه یک جوان باید بداند است.

این کتاب توسط انتشارات بوستان کتاب به چاپ رسیده است. جهت تهیه کتاب همه باید بدانند به پاتوق کتاب مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code