مرداد ۰۱, ۱۳۹۷

کتاب شهیدان همبستگی

کتاب شهیدان همبستگی

کتاب شهیدان همبستگی با پژوهش و قلم مصطفی محمدی گفتگوهای تخصصی و مبسوط از خانواده، دوستان و همرزمان این شهدا به ویژه سرلشکر پاسدار شهید نورعلی شوشتری را دربرمی گیرد.کتاب شهیدان همبستگی


در اولین دفتر از مجموعه کتاب های "شهیدان همبستگی" تلاش شده سیره و سلوک این انسان های شایسته همراه با بازگویی ویژگی ها و خصوصیات شخصیتی، مدیریتی، تربیتی و رفتاری این سرداران رشید به رشته تحریر کشیده شود تا کارکرهای سازندگی در عرصه های مختلف از جمله منابع انسانی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تاسی به آموزه های دینی، تدوین شده و گنجینه ای غنی و قابل دسترس برای ارجاع پژوهشگران و محققان فراهم آید.

دفتر اول  کتاب شهیدان همبستگی با روایت سرگذشتی از سردار سرلشکر پاسدار شهید نور علی شوشتری و دیگر شهدای تروریستی مهرماه سال ۱۳۸۸ منتشر شده است .

این اثر در پنج فصل به روایت سرگذشتی از شهیدان نور علی شوشتری، رجب علی محمد زاده، فرشاد شفیع پور و دیگر شهدای آن حادثه می پردازد.

گفتگوهایی با سرداران رحیم صفوی، ابوالقاسم فروتن، محمد اسماعیل کوثری، جعفر عبدالله آبادی، اسماعیل قاآنی، حسین علایی، محمد پاک پور سید مجید مصباحی و جواد خضرایی در این اثر به چشم می خورد.

در بخشی از کتاب از زبان همسر شهید شوشتری نقل شده:"حاج آقا چهار روز پیش از شهادت، چهارشنبه بیست و دوم مهرماه سال ۸۸ بود که به خانه آمد. انگار چراغ کاشانه آمده باشد. دستم را گرفت و تکان داد و احوال همه را پرسید. بچه ها هم جمع شدند. دور هم بودیم. پس از استراحت کوتاهی گفت: می روم کنگره ی شهدا، جلسه دارم، زود بر می گردم.
ظهر که بازگشت، موقع ناهار گفت: چه غذای بلوچی خوبی درست کردی؟! گفتم: همین طوری درست کردم. و هر دو خندیدیم، بدون این که نیاز به بحث خنده داری داشته باشیم."

"شهیدان همبستگی" در ۸۹۶ صفحه و با تیراژ ۶ هزار نسخه توسط معاونت روابط عمومی و انتشارات سپاه روانه بازار کتاب شده است.

جهت خرید کتاب شهیدان همبستگی به فروشگاه پاتوق کتاب مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code