مرداد ۲۵, ۱۳۹۷

چادر مارال

چادر مارال

چادر مارال , یک چادر زیبا با الگو های اسلامی , ایرانی است که توسط تولید کنند گان داخلی با کیفیتی عالی تهیه و تولید شده است .


چادر خود پوشش زیبایی است که خانم ها را از نگه مردان نامحرم دور نگه دارد می دارد,اکثریت افراد بر این باور هستند که چادر همانند قفس می باشد و اگر چادر به سر کنند دیگر نمی توانند خوشتیپ باشد.

مدل های مختلفی چادر برای بانوان از جمله چادر ملی و چادر عربی و چادر لبنانی و … وجود دارد .

در این قسمت چادری را برای شما قرار داده ایم که مدل جدیدی از این وع حجاب می باشد.

چادر مارال به گونه ای زیبا است که می توان در مجالس و … از آن استفاده کرد, جنس این چادر براق است و همین براق بودن یک مزیت در زیبایی است.

دور این چادر پیله های آبی کار شده است و همچنین شالی که به خود چادر وصل است روی آن طرح های سنتی به حالت های زیبا همراه رنگ فیروزه ای کار شده است جلوه خاصی را به خود چادر مارال بخشیده است.

چادر مارال به گونه ای ترکیب یک مدل مانتو عبایی همراه با یک شال پهن با طرح های زیبا که با آن وصل شده این چادر زیبا را تشکیل است, سر آستین های این چادر طرح هایی به رنگ فیروزه ای کار شده که تقریبا مدل چادر عربی را به خود گرفته است.

این مدل به اصطلاح چادر را می توانید به عنوان یک مانتو مجلسی هم استفاده کنید,امروز یکی از مشکلات خانم برای رفتن به مجالس نداشتن مانتو های مجلسی زیبا می باشد

شما می توانید با خریداری این چادر هم می توانید در بیرون پوشش مناسبی داشته باشید و هم می توانید یک مانتو عربی با طرح و نقش زیبا داشته باشید.

جهت تهیه چارد مارال به فروشگاه اینترنتی نیاز مارکت مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code