تیر ۲۵, ۱۳۹۷

پازل سه بعدی مقام کف العباس (ع)

پازل سه بعدی مقام کف العباس (ع)

پازل سه بعدی مقام کف العباس (ع) , یک مدل چوبی از مقام دست راست و چپ حضرت ابالفضل العباس (علیه سلام ) می باشد که توسط موسسه فرهنگ و تمدن تهیه و تولید شده است .


در نزدیکی حرم حضرت عباس (علیه السلام ) و بیرون از در ورودی , مقامی وجود دارد که محل قطع شدن دست های حضرت ابوالفضل العباس قرار دارد که زیارتگاه زائران و شیفتگان آن حضرت می باشد .

این دو مقام مناطقی هستند که گفته می شود, دست های مبارک حضرت عباس (ع) در آنجا قطع شده و به زمین افتاده است.

در همین راستا موسسه فرهنگ و تمدن با الهام از آن دو مقام  شریف , پازل سه بعدی مقام کف العباس (ع) که یک مدل چوبی از آن می باشد را طراحی نموده است که بارگاه ملکوتی و مقام کف العباس را  برای شما تداعی می  کند.

وزن این پازل ۳۹۰ گرم بوده و جنس چوب های به کار رفته در آن بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد . پازل سه بعدی دارای ۲۳ قطعه چوبی و منتاژ کردن آن بسیار آسان و سرگرم کننده است .

پازل سه بعدی مقام کف العباس (ع) در ابعاد ۱۲۰ * ۱۲۰ * ۳۰۰ میلیمتر و در بسته بندی شکیل و زیبایی در ابعاد ۳۰ * ۲۰۰ * ۳۰۰ میلیمتر قرار داده شده است.

هچنین این پازل برای گروه سنی بالای ۷ سال , جوانان و نوجوانان بسیار سرگرم کننده و مفید خواهد بود .

پازل سه بعدی مقام کف العباس (ع) می تواند هدیه به یادماندنی برای دانش آموزان و کودکان و نوجوانان باشد .همچنین این پازل سه بعدی می تواند هدیه مناسبی برای خانواده ها , دوستان , آشنایان و علاقه مندان به اهل البیت (ع) بوده که زینت بخش خانه هایشان باشد.

جهت تهیه پازل سه بعدی مقام کف العباس (ع) به قیمت ۲۵۰۰۰ تومان به فروشگاه موسسه فرهنگ و تمدن مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code