تیر ۲۵, ۱۳۹۷

پازل جامدادی نماد شیر چهلستون

پازل جامدادی نماد شیر چهلستون

پازل جامدادی نماد شیر چهلستون , یک مدل چوبی از نماد شیر چهلستون می باشد که توسط موسسه فرهنگ و تمدن تهیه و تولید شده است .


باغ چهل ستون که بالغ بر ۶۷۰۰۰ متر مربع مساحت دارد , در دوره شاه عباس اول احداث شده است و در وسط این باغ , عمارت چهل ستون قرار دارد .

در زمان شاه عباس دوم در این بنا تغرات کلی پدید آمد و تالار آینه و تالار هجده ستون و دو اتاق شمالی و جنوبی تالار آینه و ایوان های طرفین سرسرای پادشاهی و حوض بزرگ مقابل تالار با کلیه تزئینات نقاشی و آینه کاری و کاشی کاری دیوارها و سقف ها به آن افزوده  شده است.

پازل جامدادی نماد شیر چهلستون یک ماکت شبیه سازی شده کوچک چوبی از نماد های اصلی می باشد.

وزن این پازل ۲۸۰ گرم بوده و جنس چوب های به کار رفته در آن بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد . پازل سه بعدی دارای ۲۰ قطعه چوبی و منتاژ کردن آن بسیار آسان و سرگرم کننده است .

پازل جامدادی نماد شیر چهلستون در ابعاد ۹۰ * ۷۰ * ۲۳۰ میلیمتر و در بسته بندی شکیل و زیبایی در ابعاد ۲۰ * ۲۰۰ * ۳۰۰ میلیمتر قرار داده شده است.

هچنین این پازل برای گروه سنی بالای ۷ سال , جوانان و نوجوانان بسیار سرگرم کننده و مفید خواهد بود .

پازل جامدادی نماد شیر چهلستون می تواند هدیه به یادماندنی برای دانش آموزان و کودکان و نوجوانان باشد .همچنین این پازل سه بعدی می تواند هدیه مناسبی برای خانواده ها , دوستان , آشنایان و علاقه مندان با تاریخ ایران زمین بوده که زینت بخش خانه هایشان باشد.

جهت تهیه پازل جامدادی نماد شیر چهلستون به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان به فروشگاه موسسه فرهنگ و تمدن مراجعه نمایید

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code