تیر ۲۵, ۱۳۹۷

نوشت افزار اسلامی ایرانی

نوشت افزار اسلامی ایرانی

 از آنجا که یکی از عوامل اثرگذار در نگرش و رفتار دانش آموزان، نمادها و نشانه‌هایی هستند که در محیط زندگی و تحصیل آنان همواره در معرض استفاده و الگو برداری قرار می‌گیرند لذا تولید و توزیع محصولات و نوشت افزار اسلامی ایرانی منطبق با فرهنگ ایرانی و اسلامی یکی از نیازهای جامعه جوان کشور ما محسوب می‌شود.


اکنون در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم تولید و ترویج محصولات متناسب با فرهنگ و ارزش های اسلامی، برندهای نوشت افزار اسلامی ایرانی ، گامی موثر برای آشنایی قشر دانش آموز با فرهنگ ایرانی – اسلامی و جایگزین مناسبی برای نمادهای غربی و بیگانه نقش بسته بر این وسایل است.

از این رو شرکت های ایرانی محصولات مختلفی را با تصاویر اسطوره های اصیل باستانی ، شخصیت های علمی و برجسته با در نظر گرفتن رده های سنی فراهم کرده اند که مورد استقبال اقشار مختلف مردم قرار گرفته است .

شرکت های ایرانی آزاده ، ایام، بچه‌های آسمان، روشنا، رویش، قاصدک، هدهد و ایام از جمله شرکت هایی هستند که  محصولات مختلفی مانند دفاتر نقاشی، دفاتر انگلیسی، دفاتر تعاونی ،مداد، مدادرنگی، تراش، کیف مدرسه و پاک‌کن و… را ارائه می دهند .

جهت آگاهی از آخرین محصولات و نحوه دسترسی به آنها ، به پایگاه اطلاع رسانی نوشت افزار اسلامی ایرانی به آدرس www.irannevesht.ir مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code