مرداد ۲۶, ۱۳۹۷

نرم افزار پاسخ ۲

نرم افزار پاسخ ۲

نرم افزار پاسخ ۲ با قابلیت هایی بسیاری در زمینه شبهات در ۱۴ موضوع توسط مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوز ه علمیه قم تهیه شده است .نرم افزار پاسخ 2


نرم افزار پاسخ ۲ حاوی حدود ۱۳۵۰۰ پرسش و پاسخ تفصیلی است. این مجموعه ، حاصل بخشی از فعالیت های علمی مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم بوده و در مدت یکسال با تشکیل کار گروه ها و انجام کارشناسی دقیق از میان ده ها هزار پرسش و پاسخ، انتخاب و پس از بازبینی و اصلاح برای استفاده در نرم افزار آماده شده است.

از قابلیت های این نرم افزار می توان به  دسته بندی سوالات ،دستیابی به پرسش ها از طریق درختواره موضوعات ، دستیابی به سوالات از طریق فهرست نمایه ها ، امکان محدود کردن نمایه ها از طریق دامنه موضوعی، نمایش پاسخ مربوط به هر سوال با ساختاری مناسب ، نمایش پاورقی مربوط به پاسخ ها ، معرفی منابع بیشتر برای هر پاسخ ، امکان ذخیره و چاپ پرسش ها و پاسخ ها به صورت تک کلمه و عبارت ، امکان محدود کردن جستجو از طریق دامنه موضوعی ،امکان محدود کردن جستجو از طریق دامنه موضوعی و… اشاره کرد .

این نرم افزار در ۱۴ موضوع از جمله علوم و معارف قرآن،  کلام،  حدیث،  دین پژوهی،  ادیان و مذاهب، تاریخ و سیره ، اخلاق، تربیت و مشاوره، فقه، عرفان، فلسفه، سیاست، حقوق و فلسفه احکام به شبهات پاسخ می دهد .

جهت تهیه این نرم افزار پاسخ ۲  می توان به پایگاه مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوز ه علمیه قم مراجعه نمایند .

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code