تیر ۳۰, ۱۳۹۷

منجنیق چوبی پرتابی چوبین

منجنیق چوبی پرتابی چوبین

منجنیق چوبی پرتابی چوبین , یک اسباب بازی فکری آموزشی چند منظوره جهت ارتقاس سطح فکری و علمی کودکان می باشد که توسط موسسه علی کوچولو تهیه و تولید شده است .


واضح است که بچه‌ها بازی کردن را دوست دارند. هر نوع از بازی‌ آنها را جذب می‌کند. بنابراین از این خصوصیت بچه‌ها استفاده کنید و بازی‌های فکری بدون محدودیت با آنها انجام دهید . یکی از همین بازی ها منجنیق چوبی پرتابی چوبین می باشد.

منجنیق چوبی پرتابی چوبین یک بازی کاملا سرگرم کننده و هیجان انگیز است که با شعار قلعه را بساز , دزدان قلعه را بچین , هدف گیری کن به وجود آمده است .

روش این بازی بدین گونه است که ابتدا یک نفر یک قلعه مستحکم را ساخته و نفر دیگر از فاصله ی ۳ متری قلعه را هدف گرفته و با ۴ پرتاب می بایست قلعه را خراب کند.

این بازی همچنین می تواند به صورت مشورتی و کمک یکدیگر باشد به صورتی که قلعه را ساخته و سپس به نوبت با منجنیق به سمت قلعه توپ های چوبی را پرتاب می کنند . هر بازیکن که بتواند دزدهای بیشتری را مورد هدف قرار دهد و بیندازد در انتهای بازی برنده است .

از ویژگی های این بازی این است که قطعات منجنیق بدون رنگ بوده که می تواند توسط کودکان رنگ آمیزی دلخواه شود .

از اهداف آموزشی بازی منجنیق چوبی پرتابی چوبین می توان به تقویت مهارت های محاسباتی و منطقی – خلاقیت و قدرت ذهنی – حرکتی کنترلی – استراژیک اشاره کرد .

منجنیق یک بازی ساده اماجذاب و کم هزینه است و پاسخی بی ضرر به حس مبارزه طلبانه و قهرمانانه کودکان است . این بازی مفاهیم پیچیده ی ریاضی و فیزیک را به صورت ناخودآگاه و تجربی به کودک می آموزد و استعدادهای مهندسی و هنری کودکان را شکوفا می کند .

   منجنیق دید و تفکر استراژیک کودک را تقویت می کند بدین صورت که کودک نقطه ضعف قلعه را شناسایی نموده و گوی را با دقت بالایی به آن نقطه می زند . با ساخت قلعه ، کودک بطور تجربی ساخت خانه ای محکم و مقاوم را می آموزد .

این بازی برای گروه سنی ۴ تا ۱۲ سال مناسب بوده و می تواند هدیه مناسبی برای کودکان و نوجوانان از طرف والدین و آشنایان باشد .

جهت تهیه بازی منجنیق به قیمت ۷۰۰۰۰تومان می توانید به فروشگاه اینترنتی بازی دان مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code