مرداد ۲۶, ۱۳۹۷

قلم هوشمند کوثر

قلم هوشمند کوثر

قلم هوشمند کوثر با حافظه ۴ گیگا بایتی محصولی است که توسط موسسه نرم افزاری کوثر تهیه شده است .


در قلم الکترونیکی قاری قرآن کریم تلاوت به زبان عربی و ترجمه فارسی آن انجام می شود و با استفاده از آن کاربر میتواند با سه گام نقطه گذاری (لمس)، گوش فرا دادن، و تلاوت، بهترین شیوه یادگیری و قرائت و حفظ آن را فرا گیرد.


همچنین صدای تلاوت توسط دو بلندگوی تعبیه شده بر روی قلم به صورت واضح شنیده می شود و در صورت تمایل میتوان از هندزفری داخل پکیج نیز استفاده کرد.

این دستگاه قابلیت پخش فایل های MP3 تا حجم چهار گیگا بایت را دارد و با ذخیره کردن فایل های صوتی مورد علاقه کاربر در مموری کارت، میتوان از قسمت MP3 دستگاه استفاده کرد و همچنین میتوان از اسپیکر های جانبی به منظور صدای فراگیر نیز استفاده کرد.

نحوه کارکرد قلم قاری قرآن:
نحوه استفاده از این وسیله ارزشمند بسیار ساده و جذاب است، به این صورت که به محض قرار دادن نوک این قلم بر روی صفحات کتاب قرآن کریم، این قلم شروع به تلاوت آیات قرآن که به آن اشاره میشود می کند.

301126-2 مشخصات قلم قرانی:
این محصول دارای ۹ ترتیل و ۳ تلاوت تحقیق و۶ ترجمه- امکان ضبط صدا و تغییر سرعت و امکان انتخاب جزء و انتخاب حزب و شماره سوره و نام سوره -جزء ۳۰ برای کودکان -قرائت مجلسی جزء ۳۰ -تفسیر جزء ۳۰ -گلچین تلاوت های مجلسی – آموزش نغمات قرآنی -آموزش تجوید سطح ۱- آموزش تلفظ صحیح الفاظ نماز – آموزش خواندن صحیح نماز – ترجمه اذان اقامه و نماز و… می باشد.

این محصول مناسب برای تمامی سنین؛ کودکان ، جوانان و خانواده می باشد همچنین این قلم قرآنی می تواند هدیه خوبی برای مناسبت های مذهبی باشد .

جهت تهیه قلم هوشمند کوثر می توانید به پایگاه موسسه نرم افزاری کوثر مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code