تیر ۲۵, ۱۳۹۷

فیلم سینمایی سرزمین خورشید

فیلم سینمایی سرزمین خورشید

فیلم سینمایی سرزمین خورشید , فیلمی به نویسندگی و کارگردانی احمد رضا درویش در ژانر جنگی ، که در سال ۱۳۷۵ تهیه و تولید شده است.


با شروع جنگ، بیمارستانی در خرمشهر به محاصره دشمن درمی آید و از هوا و زمین مورد هجوم قرار می گیرد. محمد جهان آرا، فرمانده جوان سپاه خرمشهر، پیشنهاد می کند مجروحان و پزشکان با یک آمبولانس و لندرور، به دنبال جیپ به غنیمنت گرفته شده که در آن رزمندگان راه را باز می کنند، از بیمارستان خارج شوند.
در شهر، نیروهای عراقی که در حال تسخیر شهر هستند، مقابل آنها ظاهر می شوند و رزمندگان برای نجات دادن سرنشینان آمبولانس و اندرور، با عراقی ها درگیر می شوند و به شهادت می رسند و سرنشینان لندرور نیز به اسارت گرفته می شوند و به شهادت می رسند و سرنشینان لندرور نیز به اسارت گرفته می شوند.
سرنشینان آمبولانس که نجات یافته اند، در اطراف شهر سرگردان می شوند و راه را گم می کنند. در میان آنها، راننده آمبولانس، دکتر کسرا، یک ناخدا، یک زن که شوهرش رییس گمرک خرمشهر بوده و شهید شده، مردی که مدام به فکر تسلیم شدن و نجات پول‌هایش است و یک امدادگر به نام هانیه که دو نوزاد را با خود آورده، حضور دارند….

در فیلم سینمایی سرزمین خورشید بازیگرانی چون خسرو شکیبایی,گلچهره سجادیه,سعید پورصمیمی,محمود پاک نیت,محمدرضا مشاک زاده, به ایفای نقش می پردازند.

جهت تهیه فیلم سینمایی سرزمین خورشید به کلوب های پخش فیلم های سینمایی مراجعه نمایید.
همچنین جهت مشاهده آنلاین فیلم می توانید به پایگاه موسسه فرهنگی راسخون مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code