مرداد ۲۶, ۱۳۹۷

شناخت و بررسی شیطان پرستی

شناخت و بررسی شیطان پرستی

کتاب شناخت و بررسی شیطان پرستی پژوهشی کامل پیرامون چیستی، پیدایش، ایدئولوژی، نمودها و تاریخچه ی پیدایش و وضعیت فعلی شیطان پرستی در ایران می باشد که توسط موسسه فرهنگی ولاء منتظر به انتشار رسیده است .شناخت و بررسی شیطان پرستی


اعتقاد به استفاده از لذت در بالاترین حد آن، یکی از مهم ترین اصول در این جریان باطل است. طبق نگرش شیطان پرستی، خوشی ما به ویژه لذات جنسی، انگیزه ی لازم را برای کارهای روزانه فراهم می کند و به همین دلیل، انجام آن را امری لازم و ضروری است.

شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می کند که هیچ روزنه ی امیدی برای آن وجود ندارد.

به یک شیطان پرست می آموزند که دنیا چیزی جز سیاهی نیست و هیچ وقت نمی توان در چنین فضایی زندگی کرد؛ هیچ چاره ای جز مردن و رهایی از این دنیا نیست و راحت ترین راه برای رهایی، خودکشی است.

کتاب شناخت و بررسی شیطان پرستی به قلم حجت الاسلام والمسلمین جواد امین خندقی در پنج فصل به رشته ی تحریر در آمده است. این کتاب با نگاه انتقادی در فصل اول به بررسی مفهوم شیطان در ادیان مختلف پرداخته است و در ادامه مفهوم شیطان پرستی را وا کاوی کرده است

در فصل دوم کتاب با تاریخچه ی جریان شیطان پرستی آشنا می شویم و بسترهای شیطان پرستی در غرب را بررسی می کنیم و به ارتباط صهیونیسم و شیطان پرستی هم پرداخته می شود.

فصل سوم کتاب به بررسی مهم ترین اصول شیطان پرستی و انواع شیطان پرستی اختصاص یافته است.

آداب و رسوم شیطان پرستان و نقش موسیقی در این جریان و بررسی نمادهای معروف شیطان پرستی مطالبی هستند که در فصل چهارم این کتاب جای گرفته اند.

در فصل پنجم و آخر کتاب شناخت و بررسی شیطان پرستی به بررسی جریان شیطان پرستی و نفوذ آنها در کشور عزیزمان ایران پرداخته شده است.

جهت تهیه کتاب شناخت و بررسی شیطان پرستی به فروشگاه بسته فرهنگی مراجعه نمایید

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. prancess

    کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم ۰۹۳۹۱۳۹۳۰۱۵ هست

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code