مرداد ۲۶, ۱۳۹۷

دفتر مشق انرژی هسته ای

دفتر مشق انرژی هسته ای

دفتر مشق انرژی هسته ای :این دفتر مشق با طرحی از کودکی که در حال پژوهش درباره انرژی هسته ای است جهت افزایش روحیه و اعتماد به نفس دانش آموزان بسیار مناسب است.دفتر مشق انرژی هسته ای


در بین طرح هایی که کودکان برای لوازم التحریر مدرسه انتخاب می کنند و آزار دهنده هم می باشد تصاویری از شخصیت های کارتونی غربی می باشد . اما باهمت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب که چند سالی است به راه انداخته است.

دفتر مشق هایی با طرح‌های مختلف درباره انرژی هسته ای ، فلسطین ، تسخیر پهباد آمریکایی ، مختار و… برای رقابت با نماد های غربی راهی بازار کرده است.

یکی از مراکز تولید محصولات فرهنگی مرکز ایام می باشد. این مرکز با تولید بیش از ۲۰۰ محصول یکی از برترین مراکز تولید محصولات فرهنگی و لوازم التحریر می باشد .

محصولی که امروز معرفی می کنیم دفتر مشق انرژی هسته ای می باشد . این دفتر مشق با طرحی از کودکی که در حال پژوهش درباره انرژی هسته ای است جهت افزایش رو حیه و اعتماد به نفس دانش آموزان بسیار مناسب می باشد .

این دفتر ۴۰ برگ بوده و با جلد گلاسه ۲۰۰ گرمی سلفون پوشیده شده است و دارای ۲ منگنه نیز می باشد . کاغذ استفاده شده در این دفتر مشق کاغذ ۷۰ گرمی می باشد .

دفتر مشق انرژی هسته ای  به قیمت ۱۰۰۰۰ ریال در  فروشگاه اینترنتی ایام به فروش می رسد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code