تیر ۲۵, ۱۳۹۷

تخته دومینوی مگنتی

تخته دومینوی مگنتی

تخته دومینوی مگنتی , یکی اسباب بازی زیبا و کاربردی در جهت افزایش استعداد و خلاقیت کودکان می باشد که توسط شرکت کودکان خلاق تهیه و تنظیم شده است .


این بازی دارای تعدای قطعه بلوک چوبی و مگنتی یک اندازه می باشد که باید آنها را بصورت دقیق و منظم با فواصل مشخص چید , پس از چیدن این بلوکها و ساختن تصاویر مختلف با ضربه زدن به یکی از بلوکها بقیه انها به صورت زیبایی بر روی زمین نقش می بندند. تمرکز و دقت , تجسم اشکال مختلف و ایجاد خلاقیت از مهمترین ویژگیهای این محصول می باشد.

این محصول دارای وایت برد مغناطیسی , ماژیک وایت برد و تخته پاک کن می باشد. در تخته دومینوی مگنتی حروف انگلیسی , اعداد , علائم ریاضی و اشکال حیوانات وجود دارد که می توانید از آن ها برای آموزش کودکان خود استفاده کنید.

بازی تخته دومینوی مگنتی جهت افزایش قدرت خلاقیت و بالا بردن استعداد های در کودکان بسیار مفید و مناسب می باشد. این بازی به تمامی پدران و مادران که دغدغه خلاقیت وکشف استعداد در فرزندان خود را دارند توصیه می شود.

علاقه مندان می توانند جهت تهیه بازی تخته دومینوی مگنتی با قیمت ۲۸۰۰۰ تومان به فروشگاه اینترنتی کودکان خلاق مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code