تیر ۲۵, ۱۳۹۷

بازی راز روشن

بازی راز روشن

بازی راز روشن یک بازی ایرانی می باشد که توسط استودیو بازیسازی ایگلو در سبک سوم شخص اکشن تولید شده است. داستان آن پیرامون ترور شهیدان هسته ای, از جمله شهید احمدی روشن می باشدبازی راز روشن


این بازی به بررسی ابعاد ترور این شهید ایثارگر, ریشه‌ یابی ترورهای دانشمندان هسته‌ای و چگونگی پشتیبانی مالی آنها و مسائلی از این دست می پردازد.

بازیباز در بازی راز روشن در نقش پلیسی است که از قابلیت های جالب توجه آن, توانایی دستور دادن به سربازان است و بازیباز می تواند انواع و اقسام دستورها را اعم از باز کردن درهای خانه ها، بالا رفتن از دیوارها، حمله کردن، سوار شدن و… را به سربازان بدهد.

اگر بخواهیم از قابلیت های دیگر این بازی بگوییم,می توان به توانایی سوار شدن وسایل نقلیه مانند موتور سیکلت اشاره کرد.

جالب اینجاست که زمانی که شخصیت بازی سوار موتور سیکلت می شود، کلاه ایمنی را بر سر خود می گذارد و از همه مهم تر، بازیبازان می توانند هدایت هواپیماها و هلیکوپترها را نیز در جنگ ها بر عهده بگیرند.

گیم پلی این بازی شامل ۷ مرحله بوده که به طور میانگین ۳ ساعت وقت می گیرد.

برای این بازی رده سنی بالای ۱۲ سال در نظر گرفته شده است. بازی راز روشن با موتور unity ساخته شده است و مدیر استودیو بازی سازی در این باره گفته است: موتور این بازی unity است اما تیم طراحی اصلاحات اساسی در آن ایجاد کرده است که این اصلاحات شامل فضای بازی، رنگ، نور و … بوده است.

جهت تهیه بازی راز روشن به فروشگاه گیم فا مراجعه نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code